/
 
 ברוכים הבאים לאינדקס טוקן  - לדף הראשי לחץ כאן
                                                 
      
 

באפשרות כל בעל אתר/גולש היכולת לקבל חסות בחינם עבור דפי האתר.

 

, -2 :

(1) 117*508
(2) +
 
hasut@tukkan.co.il
 
Email
URL //:http
//:http
? , hasut@tukkan.co.il
 
בתום תהליך קבלת החסות תקבל קישור יחודי לאתר טוקן, משתמש שיגיע לאתר טוקן דרך קישור זה, יחשף לחסותך (ניתן ורצוי להפיץ קישור זה לחברים בכתובת הדואר האלקטרוני שלהם, לפרסם את הקישור בפורומים מתאימים, לשים קישור זה באתרך וכו') – ככל שתפרסם קישור זה כך יחשפו יותר אנשים לחסות שלך.
- .
.
 
באפשרותך לבחור באחד מתוכניות החסות המיוחדות (כולן בחינם) שאיפשרו לך לחשוף את חסותך גם לגולשים שלא הגיעו לאתר טוקן דרך הקישור היחודי שלך.
 

תוכנית 100% - התוכנית הרגילה, כל גולש שנכנס לאתר טוקן דרך הקישור היחודי שלך יחשף לחסותך שלך.
תוכנית 0% - אף גולש שנכנס לאתר טוקן דרך הקישור שלך לא יראה את החסות שלך, אבל על כל כניסה כזאת יזוכה חשבונך בנקודות זכות – נקודות זכות יציגו את חסותך לגולשים שהגיעו לאתר טוקן שלא דרך הקישור היחודי שלך.
לדוגמא: 1000 גולשים נכנסו לאתר טוקן דרך הקישור שלך, אף אחד מהם לא יראה את החסות שלך אך בתמורה תקבל 1000 נקודות זיכוי, כלומר 1000 גולשים אחרים, שהגיעו לאתר טוקן דרך קישורים אחרים, יראו את החסות שלך (וכך תחשוף את חסותך לגולשים נוספים)

 

50% - שילוב של התוכניות, עבור תוכנית 50% - 50% מהגולשים שנכנסו לאתר טוקן דרך הקישור שלך יראו את חסותך, עבור ה 50% הנוספים תקבל נקודות זיכוי שיציגו את החסות שלך עבור גולשים שהגיעו לאתר טוקן דרך קישורים אחרים.

 
 
מומלץ להסתכל בדף דוגמאות החסות ולקבל רעיונות מקוריים לחסויות.